Sosyal Medya Danışmanlık

Son Gönderilerimiz

Dijimo'yu Seçmeniz İçin Nedenler

Bir dijital pazarlama ajansı olarak , öncelikle müşterimizin iş hedeflerini anlamaya çalışıyoruz. Sonra tüm kararlar bu hedefler göz önünde bulundurularak verilir. Parlak yeni bir web sitesi, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmazsa değersizdir. Siz konuşursunuz, dinleriz… sonra iyileştirme için pek çok fikir veririz.

Dürüstlüğe Değer Veriyoruz

Başkaları için dürüstlük, doğruluk ve samimi bir yürekle iş yapmaya inanıyoruz. İhtiyacın olmayan bir şeyi sana satmayacağız. İşinizi almak için yalan söylemeyeceğiz. Size şefkat ve saygıyla davranacağız. Olması gereken yol (ve çoğu zaman değil).

SEO Biliyoruz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında bulunma sanatıdır. Siteniz arama motorlarında belirgin bir şekilde görünmedikçe, potansiyel müşteriler işlerini başka yerlere götürecektir. Müşterilerimizin çoğu, SEO çabalarımızın doğrudan bir sonucu olarak, ilk ay içinde web sitelerinin tamamı için yeni iş liderlerinden ödeme yapmaktadır.

Olağanüstü Tasarımlar Yaratıyoruz

Yalnızca türünün tek örneği web tasarımları oluşturmayı seçtik (burada şablon yok). Amacımız, işletmenizi sektörünüzde en iyi oyuncu olarak konumlandırmak ve tüm rakipleri geride bırakmaktır. Birinci sınıf, profesyonel bir web tasarımı , tüm müşteriler (mevcut ve potansiyel) nezdinde güvenilirliği artırır ve nihayetinde gelecekteki büyümeye yol açar.

Çalışan Kod Yazıyoruz

En son teknolojiyi ve çapraz uyumluluğu kullanarak tüm siteleri el ile kodlamak için zaman ayırıyoruz. İster Mac ister PC, iPhone veya iPad kullanıyor olun, sitenizin her yerde düzgün şekilde yüklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Tarayıcınız olarak hala Internet Explorer kullanıyor olsanız bile (iyi bir karar değil), kodumuzu mevcut tüm büyük tarayıcılarda (IE7-9, Firefox, Chrome, Safari) test ettiğimizden emin oluruz.

Başarımızı Ölçüyoruz

Ziyaretçi takibi, başarımızı ölçmemizi ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmemizi sağlar. Aylık raporlar size e-postayla gönderilir ve tam trafik verilerine her zaman çevrimiçi olarak erişilebilir.

Zamanında Teslim Ediyoruz

İş hayatında zamanın para olduğunu biliyoruz, bu nedenle (kendimiz ve müşterilerimiz için) gerçekçi son tarihler belirler ve bunlara bağlı kalırız. İlerledikçe güncellemeleri vermek ve kararlaştırılan lansman tarihine kadar projeleri başlatmak için müşterilerimizle sürekli iletişim kuruyoruz.

August 21, 2020 Lifestyle

Recent Posts
 • How To become a web designer.

  August 21, 2020

 • 7 Most essential frontend development tools.

  August 21, 2020

 • 15 Quick Tips That Will Help You Get Hired Fast.

  August 21, 2020

 • How To Create Your First UX Design Portfolio?

  August 21, 2020

G Therapy - İstanbul
 • Dijimo alanında profesyonel bir ekip olmakla beraber başarılı, ilgili işini dikkatle yapan bir firmadır onları tercih ettiğimiz için çok mutluyuz.
G Therapy - İstanbul
 • Dijimo alanında profesyonel bir ekip olmakla beraber başarılı, ilgili işini dikkatle yapan bir firmadır onları tercih ettiğimiz için çok mutluyuz.