Fikirlerinizi Projeye Projeye Projeye Dönüştürüyoruz

2000 yılından beri güçlü kurumsal ve mali altyapı ile sizlere değer katmak için çalışıyoruz.
Konusunda uzman kişilerle sizlere çözümler üretiyoruz. Proje fikrinizi “tohumdan sofraya” ilkesi ile takip ediyor, çıkabilecek riskleri yerinde ve zamanında bertaraf ediyoruz.

DİJİMO

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIK

Sosyal medya aracılığı ile tüm sosyal medya platformlarında yaygın olarak tanınan bir marka edinebilir ve markanızı sosyal medya üzerinde konuşulan bir yapı haline getirebilirsiniz. Her birey sosyal medya eğilimlerinin ve değişen trendlerin farkında değildir. Bu nedenle, markanızı bir üst seviyeye çıkarmak için bir ajans ile çalışmakta fayda olabilir. Sosyal medya uzmanları nereden başlayacağınızı, hangi platformları kullanacağınızı ve hangi içerik türlerini paylaşmanız gerektiğini bilir.

Tüm bu yapıyı, markanızı istediğiniz hedef kitleye ulaştırmak için kullanabilirsiniz. Marka tanıtımı, herhangi bir sosyal medya kuruluşunun en büyük endişesidir. Bir ajansı ile çalışmak, yalnızca Facebook, Twitter, Instagram gibi iyi bilinen ağlar değil, markanızı tüm kanallarda tanıtmanın en etkili yolu olabilir. Pinterest, LinkedIn, Flickr ve Stumble Upon gibi daha bir çok kanalda hizmet vermekteyiz.


BİZİ TAKİP EDİN